| Model | 16-AU0773CL |
| Processor | Intel Core Ultra 7 258V |
| Processor Type | Intel Core Ultra 7 258V (up to 4.8 GHz, 12 MB L3 cache, 8 cores, 8 threads) |
| Memory | 32GB |
| Storage | 1TB |
| Graphics | Intel Arc Graphics |
| Screen | 16″ |
| Backlit Keyboard | Yes |
| Operating System | Windows 11 |
| Color | Glacier Silver |
HP OmniBook 7 Flip 16-AU0773CL Intel Core Ultra 7 258V 32GB 1TB SSD 16″ 3K OLED X360 Touch Display Backlit KB Win11 Glacier Silver With Pen
Previous product
HP OmniBook X Flip 16-AS0023DX Intel Core Ultra 7 256V 16GB 1TB SSD 16" 2K Touchscreen x360 Display Backlit KB Win11 Eclipse Gray
₨ 305,000 Original price was: ₨ 305,000.₨ 293,000Current price is: ₨ 293,000.
Next product
HP Probook 460 G11 Intel Core Ultra 5 125U 8GB 512GB SSD 16" WUXGA Backlit KB FingerPrint Reader Dos Silver
₨ 198,000 Original price was: ₨ 198,000.₨ 190,000Current price is: ₨ 190,000.
2% Off
Close
Price Summary
- ₨ 395,000
- ₨ 386,000
- 2%
- Overall you save ₨ 9,000 (2%) on this product
Out of Stock
Highlights:
Compare
Intel Core Ultra 7 258V | 32GB DDR5